Kedimiz Tek Sıkılırmı

Bc3431

7 aylik disi bir kedimiz var.ben ve esim sabahtan aksama kadar isteyiz.kedimiz sıkılmasin diye cesitli oyuncaklar aldik.ama sanirim aksama kadar tek sıkılıyor.kendisine bir eş almak istiyoruz veya ciftlestirip yavru almak istiyoruz.sizce ne yapmaliyim?

3 CEVAP

Ecerana

Arkadaş almayı düşünmeniz iyi olmuş bn çoğu zamanımı evde geçirsem bile kedimin sıkıldığını hissettiğim için bn de yarın arkadaş alıcam size tavsiye eğer yavru almak istiyorsanız bir kere çiftleştirdikten sonra kısırlaştırmanız. Bn ce yanına eş almak yerine güvenilir bir damat bulun daha sonra yavrularından bir tane kendinize ayırırsınız hem bebeniğinizin yavrusunu büyüttüğünü görmek çok güzel bişey ama çiftleştirme 1 yaşından önce sağlıklı değil diyorlar eğer şimdi için arkadaş arıyorsanız da başka bir kediyi alabilirsiniz ama emin olun bir evde kısır olmayan bir dişi ve bir erkek kedi çok zor olur mutlaka en az birini ksırlaştırmalısınız imkanınız varsa ikisini de kısırlaştırmanızı tavsiye ederim karar sizin bn çiftleştirmeyi düşünmediğim için yavru aynı cinsiyettten Bi kedi alıcam bn de Bi kere çiftleştirip daha sonra kısırlaştırmayı düşünmüştüm ancak başkalarına güvenemem ya balkondan düşürürse ya kedinden hastalık bulaşırsa ya yavruları sahiplendiremezsem hadi sahiplendirdim ama kediyi verdiğim kişi güvenilir mi falan diye çok düşündüğümden sokaktan bir yavru almayı tercih ettim

Duygunur

Merhaba, bir kedi daha sahiplenmek en iyisi. Siz bilirsiniz yine de ama yuva bekleyen o kadar hayvan var ki, hayvanları çiftleştirmek bu sayıyı arttırmaya yarıyor sadece. Bunu bir düşünün lütfen. Kediniz hiç doğum yapmadan kısırlaştırılırsa daha sağlıklı olacaktır.

ismailfigen

3 aylık bir yavru erkek edinerek hem zamandan kazanabilirsiniz hem de dişi kediniz sıkılmaz birlikte büyürler. Erkek kediniz 7 aylık olduğunda dişiniz 1 yaşını geçmiş olur daha sağlıklı bir çiftleşme gerçekleşir