Kedim Kurtlu Mama Yedi

Tomriskaan

Arkadaşlar daha 20 gün önce aldığım mama olduğu yerde kurtlanmış. Kedime muhtemelen farketmeden yedirmisim bir kaç kez. Bisey olur mu? Aşısı var.

3 CEVAP

ismailfigen

Muhtemelen yarın sabah halsiz ve bitkin olacak. İç parazit yapması olası. Bir kaç gün güçsüz ve halsiz olabilir. Hafta içi veterinere götürürseniz vitamin aşısı yapabilirler daha çabuk toparlaması için. Yine de kusma ve ishal oluyor mu diye kontrol edin. Ters giden birşeyler sezerseniz veterinere başvurun.

ismailfigen

20 günde kurtlandığına göre konserve mama olsa gerek. Bu arada açtığınız konserve mamaları en geç 48 saat içinde tüketiniz ve buzdolabında muhafaza ediniz

Tomriskaan

Tesekkur cevap icin