Furminator Kedi Tarağı

dorukhanalev

Arkadaşlar Furminator kedi tarağı alacağım fakat ***.com da bir satıcı 125TL'ye satıyor. ürünün lazer kesim ve seri - barkod numaralı fakat bandrollü olmadığını söylüyor. Aradım konuştum ve ilgili arkadaş bandrollü ve bandrolsüz aynı firmadan geliyor orijinal ikiside dedi. İsterseniz sonradan iade edebillirsiniz dedi. Var mı kullanan tecrübesi olan.

30 CEVAP

dorukhanalev

Ayrıca yavru diye small almıştım ben inşallah pişman olmam :(

kedigibiyiz

Bandrol olayını hiç bilmiyorum. Furminator gerçekten güzel bir tarak. Ama bandrollü ve bandrolsüz aynı firmadan gelmesi bana çok mantıklı gelmedi. Madem böyle iki seçenek var tabiki de bandrollü olan bir tane araştırın. Ne olur ne olmaz. Para veriyoruz sonuçta

dorukhanalev

@Gul36 ben buffer diye bir marka almıştım fobrimarut mu ne yazıyor attım çöpe. Hafif bastırınca bas bas bağırıyor. Muhtemelen yoluyor. Fiyatı da orjinal gibi. Adam net şekilde orjinal dedi fiyatı da 124 Liraydi öyle sahte fiyatı da yoktu. Bakın istemezseniz iade edin bende hemen foto çekip üreticiye soracağım.

Türkiye tedarikçisi de belli değil ki arayalım soralım.

Gul36

Ya petshoplarda bile satılıyor aynı ambalaj, renk vs. İnsan şaşırabiliyor. Orijinal Furminator hiç yolmuyor, içiniz rahat etsin. Tabii yarım saat taramayın, 15 dakika yeterli olur. Benimki bayılıyor Furminator'e.

Ben tedarikçiyi Anadolu Pet diye biliyordum sanki. Bir araştırmak lazım.

dorukhanalev

@Gul36 bu bilgi çok iyi oldu teşekkür ederim. Hemen aradım durumu izah ettim. Serdar Kopya isimli kişiyle çalıştıklarını söylediler. İsim telefon numarası aldılar döneceklerini söylediler bakalım.

kedigibiyiz

Fobrimarut yazanlar bildiğiniz furminator çakması etiketi bile aynı söz oyunu yapıyorlar gibi. Bilmeyen insanların çoğu da alıyor bu tarağı yazık gerçekten. Sonra çocuk taratmıyor diye şikayetler geliyor tüyleri yolunduğu için. İnşallah tarağınız orjinaldir onaylatana kadar kullanmayın bence taramadan korkmasın sonra :)

kedigibiyiz

İnsanları kandırmaya çalışanlar o kadar fazla ki

kedigibiyiz

Fobrimarut u atmanız çok iyi olmuş ne olduğu bile belli değil. Göndermekle çok iyi yapmışsınız gönül rahatlığıyla kullanırsınız

Bulut18

Arkadaşlar kudi markası tek ve güzeldir. Diğerleri çok çeşit ve çakması oluyor kudi güzel

kedigibiyiz

Ben bir sorun göremedim benimki de böyle. Şok bir şekilde tarağımın orjinal olmadığını öğrenmem umarımm :)))

dorukhanalev

@kedigibiyiz Kutusunda bandrol yok sadece kalanı çok absürt durmuyor bir de üst etiketi biraz kalkmış gibi o kadar ama lazerle model marka seri numarası işlenmiş durumda. Güzelce detaylı kıyas yapın bakalım inşallah değildir :)

kedigibiyiz

Siz de güzel günlerde kullanın :) Sevgiler

kedigibiyiz

Aaaa inanamıyorum ne kdar benzerini yapmışlar ya. Nereden almıştınız? Hemen ulaşın, çok ayıp yaptıkları inanamadım bile bile satıyorlar

kedigibiyiz

Bir an önce *** ile iletişime geçin. ***den herhangi bir şey alırken hiç güvende hissetmiyorum ben zaten. Çoğu şeyde orjinallik sıkıntısı yaşayanları duyuyorum. İnşallah iade alırlar. Firmadan gelen maili de belirtin iade ederken

dorukhanalev

@kedigibiyiz yok üye yorumları da zaten orjinal bandrollü diyordu sıkıntı kısmı türkiyede orjinal ürün olduğunu düşünmüyorum ben.