Furminator Kedi Tarağı

dorukhanalev
dorukhanalev

1124 Puan

Arkadaşlar Furminator kedi tarağı alacağım fakat n11.com da bir satıcı 125TL'ye satıyor. ürünün lazer kesim ve seri - barkod numaralı fakat bandrollü olmadığını söylüyor. Aradım konuştum ve ilgili arkadaş bandrollü ve bandrolsüz aynı firmadan geliyor orijinal ikiside dedi. İsterseniz sonradan iade edebillirsiniz dedi. Var mı kullanan tecrübesi olan.


30 CEVAP

Bulut18
Bulut18

1006

Kudi markasını öneririm. 90 tl civarı ben aldım. İki taraflı çok güzel. Tavsiye ederimmm


dorukhanalev
dorukhanalev

1124

Furminator bu işte en iyisi ama sahteleri de bir o kadar var.


Gul36
Gul36

113144

https://www.petlebi.com/kedi-urunleri/furminator-kisa-tuylu-kediler-icin-tuy-toplayici-tarak.html


Ben linkteki ürünü bu siteden almıştım, tabii o zamanlar bundan daha uygundu fiyatı. Ben güvenilir bir yerden alın derim. Bir de boyutu bundan olsun, daha rahat oluyor. Eni dar olursa zorlanabilirsiniz.


dorukhanalev
dorukhanalev

1124

Gul36 üzerinde bandrol varmıydı sağ üstte oluyor benim aldığım da bundan ucuz değil mağazada bir sürü güvence verdi iade iptal gibi ama bilmiyorum


dorukhanalev
dorukhanalev

1124

Ayrıca yavru diye small almıştım ben inşallah pişman olmam :(


kedigibiyiz
kedigibiyiz

114436

Bandrol olayını hiç bilmiyorum. Furminator gerçekten güzel bir tarak. Ama bandrollü ve bandrolsüz aynı firmadan gelmesi bana çok mantıklı gelmedi. Madem böyle iki seçenek var tabiki de bandrollü olan bir tane araştırın. Ne olur ne olmaz. Para veriyoruz sonuçta


Bulut18
Bulut18

1006

S L genişlik farkı var hıc bisi olmaz aynı taraf. Üc dk değil 5 dk tararsınoz en fazla. Geniş azlı tarak olduğu zaman göbek tarafını taradığınızda çok sıkıntı oluyor ve tehlikeli oluyor en iyisi küçük


dorukhanalev
dorukhanalev

1124

@kedigibiyiz işte gönderdiler furminator resmi facebook üzerinden yazdım foto istediler seri numarası falan göndereceğim baksınlar bakalım ne diyecekler.


@Bulut18 bende yavru diye ve sizin düşünceniz sebebi ile small aldım bakalım.


Gul36
Gul36

113144

En iyisi direkt üreticiden doğrulatmak zaten, iyi yapmışsınız. Ürün geldiğinde bakıp iade edersiniz olmazsa. Sahte olanları çok tüy yoluyormuş çünkü, çocuğu da taranmaktan soğutur.


Ben göbek kısmını taramıyorum Furminator'le. Hassas bölge olduğu için kendisi istemiyor, zaten taransa da o bölgeden tüy çıkmıyor. O yüzden geniş ağızlıyla rahat ediyorum.


dorukhanalev
dorukhanalev

1124

@Gul36 ben buffer diye bir marka almıştım fobrimarut mu ne yazıyor attım çöpe. Hafif bastırınca bas bas bağırıyor. Muhtemelen yoluyor. Fiyatı da orjinal gibi. Adam net şekilde orjinal dedi fiyatı da 124 Liraydi öyle sahte fiyatı da yoktu. Bakın istemezseniz iade edin bende hemen foto çekip üreticiye soracağım.


Türkiye tedarikçisi de belli değil ki arayalım soralım.


Soruya cevap yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.

Üye Ol Giriş Yap

  • 475 Görüntüleme
  • 30 Cevap
  • 0 Pati

SORUNUZ MU VAR?

Uzmanlardan ve diğer üyelerden faydalı cevaplar almak için:

Yeni Soru Sor
HAYTAP & PETLEBI
BARINAKLARA BAĞIŞ
BUGÜNE KADAR 11097 KG MAMA BAĞIŞLANDI

BENZER SORULAR