Kedim Yürürken Denge Sorunu Yaşıyor Ve Özellikle Arka Ayaklarda Ne Yapabilirim Yardımcı Olurmusunuz

Melikeee

Kedimin arka ayaklarında hissizlik oluşmaya başlıyor ve yürürken dengesiz yürüyor ufak bir yerden inerken bile arka ayak dengesizliginden yere düşüyor

8 CEVAP

BihterMerve

Bence en kısa sürede bir veterinere göstermelisiniz.

kedigibiyiz

Merhaba bebeğinizi götürdünüz mü bir veterinere?

Duygunur

Kesinlikle veterinere gidin.

Bulut18

Buna sinirsel kedi hastalığı deniyor ve iyi değil. Hekime danışın

minnoskoss_123

Kediler bıyıkları ile denge kurarlar. Bu yüzden bıyıkları ile ilgili yada sinirsel bir problem olabilir. Bıyık deyip geçmeyin bu organları kediler için vazgeçilmezdir. Sağlıklı kalması dileğimle...

guineapigela

Beyin ile ilgili bir sorun olbilir hic yakin zamanda kafasini sertce biryere carpti mi acab

ashenciri

Bu fip hastalığına işaret olabilir en kısa sürede bir veterinere götürün.Fipten kaybettiğim kedimde ilk arka ayaklarında problem olmuştu.

ashenciri

Bu fip hastalığına işaret olabilir en kısa sürede bir veterinere götürün.Fipten kaybettiğim kedimde ilk arka ayaklarında problem olmuştu.