Golden Retriever (10 Yaş, Erkek, Kısır Değil) Alerji, Egzama

Max’de (10 yaşında Golden Retriever) ciddi tüy dökümü ve iltihaplı egzama başladı.

Sırasıyla şu mamaları kullandım
1- Proplan Somonlu Sensitive
2- Brit Care Tahılsız Somonlu
3- Brit Premium Hypo-Allergenic Kuzulu ve Pirinçli

Fakat bir türlü sorun çözemedim.

Dün bir başka veteriner Farmina Vet life diye bir veteriner maması tavsiye etti. 12 kg su 550 tl

1 CEVAP

cdogali

Brit Premium'a devam edin. Eğer durumunuz varsa Acana, Origin, yada ND markalarından birini alın. Mümkünse laktoz içeren herhangi bir besin vermeyin. (Standart süt ve yoğurtlar, vs.)