Camlara Sineklik Taktırsam Kedim Güvende Olur Mu?

Duygunur

Merhaba,
Çilli'yi yanıma alalı 3 hafta oldu, birinci katta oturmamıza rağmen onun bulunduğu odada cam açmıyorum asla. Evi havalandırmak daha kolay olsun diye camlara sineklik taktırmayı düşünüyorum. Sineklik kullananınız var mı? Sineklik takılı camları açsam güvenli olur mu onun için?

6 CEVAP

BihterMerve

Merhaba, biz de sineklik kullanıyoruz. Yaptıracağınız yere evcil hayvan var evde derseniz, onlar daha sağlam (pati darbesiyle yırtılmayacak olan) sineklik takıyorlar. Ben ilk sahiplendiğimde iki hafta çok zorlanmıştım, şimdi sinekliklerle çok rahatız :)

BihterMerve

Biz açılan kapanan değil, alttan ve üstten dişlerle yuvaya oturtulan sineklik yaptırdık. Öyle olunca siz bile iterek açamıyorsunuz, iki elle dişlerden yuvasından çıkartmanız gerekiyor. Bizim minnoş pencerinin önünde oturmak için atlamasına rağmen teller sağlam duruyor, böylece arkasında oturulabiliyor :)

izmir_pet

tul gibi olanlari yirtiyolar. Kesinlikle tel sineklik olmasi gerekir

kedigibiyiz

Marhaba. Çocuk kilitli sineklik öneririm. Biz kullanıyoruz içim çok daha rahat. Ama ne olursa olsun ne kadar dayanıklı olursa olsun bebeğiniz evdeyse pencereleri çok uzun süreler açık tutmamakta fayda görüyorum.

TarcinAyse

takılan sinekliği patileriyle yada dişleriyle açma ihtimali var mı

Duygunur

Teşekkürler :)