Kedim Neden Kusuyor?

mars_cat

Selamlar hayvan sever dostlarım. 40 günlük bi yavru scotısh fold kedim var. bana geldiğinde 34 günlüktü. kuru mama yemeye alışmıştı. royal canin kıtten vermeye başladım çok güzel yiyordu fakat sonra kusmaya başladı. sarı renkte kusuyordu ama hareketlerinde herhangi bir yavaşlama ya da hastalık belirtisi herhangi bi durum yoktu. hatta kustuktan sonra su içip yemek bile yiyordu. yine de her ihtimale karşı veterinere götürdüm cumartesi günü baktı herhangi bi hastalık görmedi. çok küçük olduğu için ekstra ilaç veya aşı da yapmak istemedi. sadece prochoice 38 kitten mama verdi bi de bunu yedirelim karıştırarak verelim dedi bende öyle yaptım. onu da yedi ama hala kusmaya devam edıyor. günde 1 veya 2 kez kusuyor. sarı renkte kusuyor. dün akşam birazda köpüklü kustu. çok korkuyorum ona gözüm gibi bakıyorum. ne yapmam gerek? neden oluyor? bu durumu yaşayan var mı? yardımcı olursanız çok mutlu olucam.

4 CEVAP

Bulut18

Baska bir veteriner hekime götürmenizi tavsiye ederimm

ismailfigen

Kuru mama vermeyin. Konserve mama deneyin

mars_cat

Konserve mama dediğiniz yaş mama mı oluyor? eğer öyleyse kesinlikle vermememi ishal yapacağını söylemişlerdi.

melikealgin

Benim kedim de bana cok kucuk geldi.Ben yaş mamayı sulandırıp onu yediriyodum.Ishal olmadı hic :/