Yolculuk

Ares07

Merhaba, 8 aylık kedimle ilk kez tren yolculuğu yapacağım. Toplam yolculuk 3.5 saat sürecek. Bu konuda tecrübesi olanlardan önerileri varsa yazmasını rica ediyorum. Veterinere gidip gelirken fazla sorun olmuyor. Ama veteriner yolu 30 dakika. Bu yüzden biraz endişeliyim.

8 CEVAP

Cldkgkcs

Bizde dün 8 saat otobüs yolculuğu yaptık, ben bitkisel sprey kullandım sadece öyle birşey kullanabilirsiniz sonuçta bitkisel olduğu için tıbbi değil ama yatıştırırsa da işinizr yarar :) size de iyi yolcluklar şimdiden

kedigibiyiz

Çok teşekkür ederim. Kediler çişini uzun süre tutabilir. Stres gibi bi durum olmadığı takdirde. Sakinleştirici tarzı şeyler vermeyin. Bebeğinizin o halini görünce içiniz parçalanıyor bitkisel spreyleri kullananlar çok fazla. Öyle bir şey kullanın bence de

Cldkgkcs

Evet ben veterinerden aldım "petcalm" adı. İçinde lavanta fesleğen kedi otu falan var 70 lira civarıydı

kedigibiyiz

Merhaba ben bugün uçakla bi yolculuk yaptım ve altına yaptı korkudan sonrasında da temizlemek için yıkamak durumunda kaldım ve küstü. Şuan çok üzgünüm. Umarım sizde böyle bir şey olmaz. Yükselme anında çok korktığu için stresten çiş yaptı. Trende daha rahat olacağını düşünüyorum. En azından sabit olacak

Ares07

Çok üzüldüm, geçmiş olsun. Ben de bu tür şeylerden endişeliyim. Ama trende tabi daha rahat edecektir. Yol zaten maksimum 3.5 saat sürecek istasyona gidiş dahil. Sadece sakinleştirici versem mi vermesem mi çok miyavlar ya da altına kaçırır, stres olur mu gibi endişelerim var tabi benim de.

Ares07

Yanıtınız için çok teşekkürler. O spreyin adı nedir acaba? Veterinerden mi aldınız?

Ares07

Sprey olarak kullanıp memnun kalanlar varsa öneri alabilirim :)

kedigibiyiz

Merhaba söylediğiniz spreyi bende dönüş yolu için kullanmayı düşündüm. Kedinizin hali tavrı nasıl oluyor spreyden sonra? Bizi bilgilendiriseniz çok sevinirimmm