Kısırlaştırma?

minnoskoss_123

Sahiplendirmek istediğim kediyi kısırlaştırmak istiyorum. Acaba fiyatı ne kadara mal olur? Yada her veteriner sokak hayvanlarına ücretsiz bakıyor mu? Öğrenci olduğumuz için bu konuda zorlanacağımızı düşünüyorum. Bu yüzden Öner’iniz varsa lütfen yazarak bize yardım eder misiniz?

7 CEVAP

sulebisgin

Belediyelerin hayvan barınaklarında sokak hayvanları ücretsiz kısırlaştırılıyor kedinin sahipsiz olduğunu söylersen size Yardımcı olacaklardır bu işlemi Veterinerler 250-300 lira gibi bir maliyetle yaparlar

minnoskoss_123

Ayrıca İstanbul’da oturuyorum. Onu da eklemek istedim:)

minnoskoss_123

Teşekkürler

Fablemoon

Veterinerler erkek kedileri 350 dişi kedileri ise 450-500 tl arası yapıyor

minnoskoss_123

Teşekkürler

pistan32

Eğer barınaklara güvenmesseniz üniversteye bağlı hayvan hastaneleri uygun fiyatlı olabiliyor.

minnoskoss_123

Teşekkürler yeni fark ettim bizim kedi aşık olmuş:) Yapsam mı yapmasam mı diye şüpheleniyorum:(