Lütfen Acil

HandeHera

Arkadaşımın kedisinin gözü 2 gündür bu şekilde daha öncesinde veterinere götürdü gözü kapanıyofu damla ve merhem verdi gözü açılda daha sonrasında böyle oldu neden olduğunu bilen var mı

6 CEVAP

ismailfigen

Tekrar götürün veterinere belki kullanması gereken başka ilaçlar da vardır. Gözü kaybetmekten iyidir

HandeHera

Evet sabah tekrar hemen götürücek umarım körlük gibi büyük bi durumu yoktur :(

Elifmuzeyyen

Goz bulanik gibi değil mi? Bizim kedilerden birininde gozune pisi pisi pu batmisti hic de durmuyor zorla cikarttik iste ilac tedavisi uygulandı bir sure ben de kör sandim nasil üzülüyorum görmüyor diye sonra o şeffaf bulanik goruntu gitti ilaclara devam edince siz bi yine goturun goz cok onemli tedavi edilmediginde gozun kaybina kadar gidiyor

kedipatisii

Sokakta baktığım kedimin gözüde kapanmıştı. Zorla açıp tedavi uyguluyorduk ve zamanla açıldı. Sonra bu goruntudeki gibi bulanık bir hal aldı gözü. Bende dedim kör mu oldu acaba. Bir kac gun sonra eski haline döndü kendiliğinden. Zamanla düzeliyor bu durum.

HandeHera

Sabah erkenden götürdü arkadaşım ve ilk uygulanan tedavi yetersizdi sanırım gözün iç kısmı enfeksiyon dolmuş iğne ve damla verdi cuma tekrar gidicekler hepinizin cevapları için çok teşekkür ederim şu anlık kör yada değil demedi veteriner cuma belli olacak enfeksiyon varken kesin bişey diyemem dedi umarım bişeyi yoktur onlar bizim için çok değerli

izmir_pet

bende gozleri kapanmak uzere olan bi yavru bulmustum mecbur sahiplendim ama tedavilrrr ragmen gec kalinmis gozleri gormez oldu kör kaldi suan ne yazikki. Zamaninda mudahale cok onemli. Bende daha once gorseymisim o yavru iyilescekmis. Sizin tedavisi yapiyosa iyilesir umarim cok gecmis olsunn