Lütfen Acil

HandeHera

Arkadaşımın kedisinin gözü 2 gündür bu şekilde daha öncesinde veterinere götürdü gözü kapanıyofu damla ve merhem verdi gözü açılda daha sonrasında böyle oldu neden olduğunu bilen var mı

10 CEVAP

Sizi endiselendirmek gibi olmasin ama benim kedimin gözü böyle olsa 24 saat açık veterinerlerden birine götürürdüm hemen göz ihmal etmeye gelmez. Benim kedimde göz akmasi vardı ilk sahiplendigimde o bile tedavi edilmese kör olma ihtimali var bundada vardır bence

Internetten 24 saat açık olan bir veteriner kliniğini arayıp durumu izah edin önce eğer muayene edelim derse götürürsünüz bence ama siz bilirsiniz tabi çok geçmiş olsun.

kedigibiyiz

Çok geçmiş olsun, sebebini hiç bilmiyorum. Tekrar doktor görmüş mü?

HandeHera

Yarın götürücek sabah tekrar ama çok endişeli kör olmasından korkuyor var mı öyle bi ihtimal

HandeHera

Veteriner korneası çizilmiş demiş öncesinde sanırım ama o zaman gözü bu şekil bulanık değilmiş bu yeni olmuş umarım bişey yoktur arkadaşım çok endişeli

Minnakpatipuki

Veteriner ilaç vermiş mi peki kullanıyor mu şuan damla

kedigibiyiz

Umarım iyileşir kediniz. Çok üzüldüm şuan bize de güzel haberler verirsiniz inşallah

HandeHera

Evet damla da vermişti krem de

HandeHera

Çok teşekkür ederim inşallah iyileşir :(

kedigibiyiz

Merhaba haber var mı kedicikten?