Yavru Kedi Mama Önerisi

doren07

Merhaba. 3 aylık dişi siyam kedim var hangi mama ve kumu önerisiniz?

9 CEVAP

srfsnn17

Yanlış hatırlamıyorsam royal canin in siyamlar için özel maması vardı ancak ben yavru kedim için royal canin kitten mama kullanıyorum ara ara da yaş mamasını veriyorum hiçbir sorun yaşamadık aylardır

onurtemiz

ND KITTEN

dorukhanalev

Bütçe önemli orijen kitten nd kitten brit care kitten diye gider bu sıra.

inchi

prochoice kitten kullamıyorum memnunum kuzu etli olduğu için az tüy döküyor

inchi

prochoice kitten kullanıyorum memnunum kuzu etli olduğu için az tüy döküyor

jingjing

merhaba , ben kedimi ilk aldığında royal canin kitten verdi , sonra proplana geçtim . bu sitede edindiğim bilgilere göre içerik okumayı öğrendim ve britcare daha hesaplı ve içeriği güzel olduğunu farkettim. kedim yemek seçmediği için hepsini yiyor .içerik oalrak içime en çok brit care sindi . daha yeni geçtiğimiz için yorumum bu kadar =)

Gul36

Cins kedilere özel mamalar pazarlama taktiklerinden sadece. İçerikleri karşılaştırırsanız görürsünüz. :)

doren07

Bilgileriniz için çok teşekkür ederim.

doren07

Malum benim içeriklere veya en iyi mamalara bakamıyorum kedim sadece kendine özel yapılmış mamaları yiyor cinsler her konuda inatçılar :)