Kedimin Cinsi Ne Olabilir?

Nursemakpln

Kedim krem renginde çok hafif sarımsı tonları aralarda mevcut, görenler ilk defa bu renkte gördüğünü söylüyor.Veterinerde ilk defa bu renkte gördüğünü söylemişti.Sarman yada tekir değil demişti.Kedimi başkasından alarak sahiplendim,daha önce evden sokağa atılmış bir kedi olduğunu söylemişti.Cinsi hakkında tahminleri merak ediyorum :))

9 CEVAP

Nursemakpln

Gerçekten de birebirler,paylaşımınız için teşekkür ederim.Fikir oldu bana.Gerçi oğlumu ne olursa olsun çok seviyorum

sevvalguralp

@mithrandir14 Sokak kedisi diye cins mi var

izmir_pet

Sokaktan sahiplenebiliriz ama artik bizim. Artik sokak kedisi dgl:) ve ayrica "sevvalguralp" e katiliyorum oyle bi cins tur mu var? Ayip oluyor

Sokak kedisi

aycacetin2472

Ankara kedisi ile sarman kırması olabilir ama normal tekirde olabilir

ayse1310

Krem renkli Tekir "cream Tabby".
https://www.google.com.tr/search?q=cream+tabby&client=ms-android-huawei&prmd=isnv&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwjXioXSv43fAhVnkosKHcjqCrwQ_AUoAXoECAsQAQ&biw=360&bih=631

Bakın buradaki görsellere. Birebir aynı nerdeyse. Bu veterinerler de nasıl vet. oluyor anlamıyorum ya.

kedigibiyiz

Ne kadar tatlı kediciğinzi ömrü uzun olsun :)

Melekitooo

Tekir ve herhangi bir cinsin karışımı olabilir :)

ayse1310

@nursemakpln rica ederim :)