Yavru Kediye Lösemi Aşısı Gerekli Mi?

3.5 aylık yavru kedim var. Lösemi aşısı yapılacak bu hafta fakat çok kararsızım yaptırıp yaptirmamakta sizce gerekli mi ? Kedimi dışarı çıkartmayı düşünmüyorum sadece veterinere giderken dışarı çıkıyor. Birde uzun tatillerde sehir degistiriyorum öğrenci olduğum icin hastalık kaparmi yaptırmamak riskli mi? Birde test falan yapmadi veteriner internette test yapılması gerektiği yazıyor. Veteriner bana sadece pazar gününe randevu verdi ve lösemi aşısı yapılacağını söyledi. Deneyimli arkadaşlarım tavsiyelerinizi bekliyorum.

17 CEVAP

Minnakpatipuki

@ismailfigen@ares07 kedileriniz yolculuk yapiyormu ev degistiriyor mu mesela korkum bu yonde daha cok

Minnakpatipuki

Doğru söylüyorsunuz eve gelendende bulaşabilir. Dışarı çıkmasa bile koruyamayabilirim onu bu şekilde