Kedi Pire Spreyi Sorunumuz Var

tugceibo

kedimi anneme bıraktım petshoptan biyopet aerosol sprey almışlar satıcı kediye sıkın demiş aradan 10 gün geçti şimdi spreyde gördüm odaya sıkın canlı bulunmasın diyo herhangi bişey olur mu 10gündür bişeyi yok sadece şuan genzi tıkalı o da ondan değildir dimi

1 CEVAP

izmir_pet

bilmiyorum ama odada falan kullanilmasi kediye zarari olacaktir samiyorum. Sonucta pireleri oldurmek icin. Kedinizin uzerinde yasayamazsa baska yerde uzun sureli yasayamazlar dedi veteriner(pireler icin)