Kedim Sarı Kusuyo Napmaliyim

Ftm32

Kedim 2 gündür sarı köpüklü bı sıvi kusuyo çok halsiz sürekli soğuk yere yatmak istiyo bugün veterinere goturcem ama başından böyle bir olay geçen ya da bilgili olan varsa lütfen yazsın napabilirim?

3 CEVAP

mars_cat

Benimde kedim sarı köpüklü kusuyor. hatta hala devam ediyor kusmaya. 41 günlük kedim. veterinere götürdüm kontrol etti ama herhangi birsey bulamadı. bide şöyle bişey var benim kedim bu esnada halsizde düşmüyor gayet hareketli ve oyun oynuyor. yavru olduğu için çok fazla ve hızlı yemesinden kaynaklandığını düşünüyoruz artık. mama değişikliği yaptık iki farklı mama karıstırıp yedırıyorum bi kaç gündür ama yok hala aynı. günlerdir kafam hep dolu bu sebepten dolayı cok mutusuzum veterinerden dönüşte buraya tekrar yazıp haberdar ederseniz bende bilgilenmiş olurum. en kısa zamanda iyileşirler umarım.

Ftm32

Bence başka bir veterinere daha götür fakülteye falan benim kedimin annesi fiv virüsü geçirmişti veterinere götürdük iğne vurdu ama maalesef şimdi baktım ölmüş

Ftm32

annesi değil ama çocuğu ölmüş