Smartheart Gold Mama Hakkındaki Görüşleriniz

etukle

Herkese merhabalar,

Felicia marka mama almak üzere düzenli alışveriş yaptığım petshop, onun yerine SmartHeart Gold markasını önerdi.

Markayı daha önce kullanan veya hakkında bilgi sahibi olan var mı ?

Cevaplar için şimdiden teşekkürler.

4 CEVAP

kedigibiyiz

Aaaa çok özür dilerim. Yine de fikrim aynıdır iyice araştırın kusura bakmayın :)

kedigibiyiz

Markayı hiç bilmiyorum malesef. Ama ben mama değiştirmekten genelde korkarım. Benim oğlum mama değişikliği olunca hastalanıyor. Yemiyor çok huysuz. Bir kez böyle bir yola gittim ama bir daha asla yapmam. O öyle olunca çok üzülüyorum.

kedigibiyiz

Kimsenin günahını almak istemem lütfen yanlış anlamayın ama benim alışveriş yaptığım yer de stoka yeni bir mama ekleyince bana onu satmaya çalışıyor. Haliyle onlar için bir tık daha önemli olan satış yapmak. Kediniz için en iyisini siz bilirsiniz

etukle

Sanıyorum karışıklık oldu. Kedim değil, 6 aylık albino fransız bulldog köpeğim var :)