N&D Kedi Maması Hakkında Bilgi?

kedigibiyiz

Merhaba. Ben daha önce de çok defa belirtmiştim mama değiştirmekten çok korkuyorum çünkü oğlum çok huzursuzlanıyor. 3 yaşında kısır ben royal canin fit 32 kullanıyorum. İyi mamalardan biri olduğunu düşünüyorum ucuz değil ama fiyat kalite konusunda belirleyici olmuyor malesef. Royal can hakkıda çok iui şeyler duymuyorum son zamanlarda. Ve içim hiç raht değil. Oğlum sevdiği için royal caninden devam ediyordum. Fiyat konusunda bir problemim yok oğlumun en sağlıklı olacağı mamayı bana önerebilir misiniz, ve royal canin hakkında ne düşünüyorsunuz. Eğer mama değiştirirsek zorluk yaşar mıyız? Şimdiden teşekkür ederim

18 CEVAP

Gul36

@dorukhanalev , Fit&Trim tavsiye etmişsiniz, sizin vesilenizle bir kez daha yazmış olayım, şu anda piyasada orijinal Fit&Trim bulmak mümkün değil çok büyük ihtimalle. Distribütör de iki aydan önce gelmeyeceğini bildirmişti. İnternette belki birkaç yerde olabilir ama onların tarihleriyle oynanmış olma ihtimali var. Bu konuda uzunca bir yazı yazmıştım, aşağıda linkini vereceğim. Zamanı olan herkesin göz atmasını öneririm.

https://sosyal.petlebi.com/soru-cevap/22330-sahte-mama-hakkinda-bilgilendirme

kedigibiyiz

Hepinize teşekkür ederim bir sorum daha olacak. Benim oğlum hiç hareketli değil, hatta fazlasıyla uyuyor. Bu durumun mamayla bir alakası olabilir mi acaba

Bulut18

Bu durumun mama ile çok fazla alakası yok fakat şunu söylemek isterim kısırlaştıılmış kedi zaten bir önceki haline göre veya kısırlaştırılmamış kediye göre daha yavaş ve daha miskindir bunu siz oyunlar oynatarak veya birazcık enerjisini attırarak yardımcı olabilirsiniz bir tane lazer oyuncağı tavsiye ederim hem spor oluyor hem de uyuşuk olmamasını sağlıyor biz her akşam mutlaka yarım saat oynuyoruz lazer oyuncak ile