Annesi Normal Dik Kulaklı Babası İse Scottish Fold Çiftinin Yavrusu Kulakları Nasıl Olur 3 Haftalık

Fatihbuka

Merhaba bu yavru üç haftalık annesi normal dik kulaklı beyaz tüğlü babası ise scottish fold sarı kedidir sizce kulakları nasıl olacak ben tam anlayamadım

5 CEVAP

izmir_pet

Kulaklari hafif egik olabilir gibi duruyo. Ne olur bilmrm ama ne tatli bi bebek yaa masallahhh:))

cansuuuuoz

Biraz büyüdüğü zaman tam olarak belli olacaktır ama dikkat edin foldlar kıkırdak ağrıları çekiyoe çok fazla eğer öyle olursa eğer erken müdahale gerekecektir

Alicveben

bu önemli bir şey değil hatta cins olması da önemli değil kesinlikle. biraz daha büyüyünce belli olur

Fatihbuka

Kedi zaten cins bir kedi değil kulakları tam belli yerde durmadığı için merak ettim. Sütten kesilince nasıl olursa olsun sahiplencem zaten

Fatihbuka

Evet sütten keslince veteriner altında sağlık kontrolü yaptırıcam teşekkürler