Kedimin Cinsi Ne ?

Pinaryilmaz

Kedim 3 aylık ve melez olduğunu biliyorum ama ne melezi bilmiyorum sizce ne ?

6 CEVAP

minnoskoss_123

Tekir olabilir:) Eğer sokaktan sahiplendiyseniz de özel bir cins olduğunu sanmıyorum çünkü o ''özel ve cins'' kedileri sokağa atmaya kıyamıyorlar ama cins olmayanları atıyorlar. Bu arada kediciğiniz çok tatlıymış. Bir fikri olanlar zaten hemen gelir;D İyi alşamlar

Fablemoon

Tekir

Öncekle kediniz aşırı tatlıymıış bayıldım :) Ve tekir cins değildir ki. Tekir tüy desenine verilen isimdir. Cins denilen kediler de tekir desenine sahip olabilir yani. Bütün tekir kediler birkaç cinsin kırmasıdır. Ama çok belirgin özellikler taşımadıkça hangi cinslerin genini barındırığını söylemek zor. Alanında çok çok uzman biri söyleyebilir belki.

aderinkaya

Tekir kedi veya melez fark etmez :) herşeye rağmen huzur veriyorsa neşe kaynağı ise ve sizi sevgi pıtırcığı haline getiriyorsa dünyanın en güzel varlığı odur.

Pinaryilmaz

Çok teşekkürler yorumlarınız için :)

ayse1310

Tekir