Otomatik Tasma Mı? Normal Tasma Mı?

guineapigela

Merhabalar ben kopegimde otomatik tasma kullaniyorum markasi polo prestige gayet te memmnunum peki sizin tercihiniz nedir siz hangi tasmayi kullaniyor? Hangi tasmanin kullanimini oneririsiniz yani kisaca sizce otomatik mi normal mi?

3 CEVAP

guineapigela

Gezdirme tasmasi oldugunu belirtmek isterim.

Ayse_naz_G

uzatmalı daha mantıklı geldi ama biz normal kullanıyoruz uzatmalı tasma isterseniz uzatabiliyorsunuz isterseniz kitleyebiliyorsunuz iki amaçlada kullanabilirsiniz:)

Pek bi fark yok bence ama köpeğiniz benimki gibi ise normal :D