Bu Kedi Delirmiş Olmalı!!!! ( Travma Yaşadı :(

guineapigela

( SORU DEGILDIR ISTEYEN OKUYABILIR VE KENDI TECRUBELERINI YAZABILIR:)
Evet gelelim konuya mahallemizin boksor kedisi behlül.... Kopeklerin korkulu rüyası.

Tırmalamadıği saldirmadigi kopek kalmadi. Bu davranişınin nedeninini sanirim tahmin edebiliyorum; 3 ay once falan yavrulari oldu 2 tanesini maalesef bir kopek bogdu benim gozum onünde. tabiki bu olaya uzuldum ama gidip de bazi insanlar gibi"neden oldurdun seni katil kopek" gibi bir dusuncem olmadi tabiki. O gunden beri behlül gordugu her kopege sahipli ve ya sahipsiz zarar veriyor gercekten insanlarin ibret almasi gereke. Bir annelik duygusu veya babalik duygusu var hayvanlarda... Ama bu davranisin bir son bulmasi gerekiyor. TURKIYEDE kedi psikologu olsa hemen goturudum bu durumu sonlandirmanin bir yolu varmi sizce ben pek bilemiyorum ama artik onun oldugu mahhaleye tabela asacagim '' KÖPEĞINIZI BURADA GEZDIRMEYINIZ.TEHLIKELI BIR BEHLUL VAR'' :)

2 CEVAP

Elifmuzeyyen

Bizim kediler de kopegim bidisa pati atiyor kuyrugunu isiriyor bazi kediler cidden deli yurek :') travmasi var tabiki normal aslinda davranisi. Kopeklere de o konuda uzulerek kiziyorum evet dediginiz gibi katil vs tarzinda degil ama uzuluyorum yani kedileri bogma saldirma davranislari neyden kaynaklaniyor acaba arastircam bunu

izmir_pet

bende izmirde bi kez gordum. Kedi kopegin patisine tirnagini batirmis birakmiyo. Kopek kacmak istiyo patisi kedide kalmis cok uzuldumm. Kedi tirnagini cekmiyo birakmiyo. Daha da saldirmak istiyo. En son patisini kurtardi kedi hala saldirmya calisiyodu falan. Cok tuhaf cesur kediler var yaa:)) ama sizin anlatginiza cok uzuldum. Yazik yaa cidden onu unutamamis heralde :(