Aşık Oldu!?

minnoskoss_123

Anket

Kısırlaştırma
(3 oy)
Kısırlaştır
(17 oy)
Diğer
(1 oy)
Toplam (21 oy)

Sahiplendirmek istediğim sokak kedisini kısırlaştıracakken aşık olduğunu fark ettim. Acaba ne yapmalıyım? Deneyimli olan var mı? Kedi erkek bu arada. Kısırlaştırıp kısırlaştırmamak arasında kaldım:( Sizce ne yapmalıyım? Sokak kedisi olduğu için çok fa üzmek ve zorlamak istemiyorum. Lütfen acil yorumlarınızı ve cevaplarınızı bekliyorum. (İsteyen profilimden bana bir yardım eli uzatır mısınız? sorumdan kedi ile detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz!)

13 CEVAP

Elifmuzeyyen

Sorunuz çok tatliymis. Kesinlikle kisirlastirin ben size basima gelen uzucu olayi kisaca anlatayim yine karari size birakayim ama bence kesinlikle kisirlastirin. Bizim cok fazla sayıda kedimiz var 20yi bile bulmuştur ha bu sayidan fazla kedisi olanlar hatta hepsine evde bakanlar da var tabi ama bizim hepsi sokaktaki cocuklar. Hani duyan geldi derler ya o şekilde 1ken 5 oldular 5ken 10 derken sayi artti. Hepsinin de yeri ayridir ayriydi. Paşa vardi cok sevdigim bi çocuk. Boyle gelir kucakta yatar yastik koyarim basina ustunu orterim kisin iceri aliriz is yerine falan. Nasil seviyorum ama opuyoruz bunu falan diyorum buna bi sey olursa yasayamam.. Pasa kızgınlığa girdi tabi sonralari yemek yemeye bile gelmiyor iceri alınca mir mir agliyo bir köpeğim var 15ten fazla kedim ve sokaktaki tum kedi kopekte bizim bize gore geleni geceni besleyip doyuruyoruz o donem bir de anne kopek var dogurmus onu besliyoruz zaten ailemle yasiyorum maddi acidan onlara bagliyim baska hicbir destekcimiz yok barinak deseniz bir kafeste kucuk buyuk irk uyuz hasta tum hayvanlar ayni kafeste gittim gordum aglaya aglaya çıktım iste imkan yok kisirlastirmaya. Derken pasa ortadan kayboldu kalbim tabi kotusune yormuyor hala ama yok surekli isaret birakma derdinde falan cok hırçın bizim disi kedilerimiz de var onlara da yaklasiyor ama yine surekli karşıya geçip gezme derdinde falan. Cok ugrastik ettik ama simdi pasa yok bir senedir keske diyorum elimden bi sey gelseydi cok sevmeme ragmen yuva bulup sirf sokakta basina bi is gelmesin diye iyi bakacak birine verecektim ama bulamadim tabi.. Iste oylece gitti pasa gozumle gormedim ama yasasa gelirdi. Ay kisa dedim ne cok yazdim yine yani bu kisirlastirma mevzusu benim hassas noktam galiba imkan varsa nolur yapin bunu en azindan biraz baskilaniyor hem kisin ortasinda bir de bebekler perisan olmamis olur

izmir_pet

sizi cok iyi anliyorum benimde benzer seyelr basima geldi. Anlatmaniz gercekten cok guzel. Benim senin onun basina geldiyse belki digerinin gelmicek ornek olarak

guineapigela

Hayvanlarda asik olmak diye birsey yoktur bunu belirtmek isterim ama siz sanirim mecaz anlamda soyledigini problem yok bence kisirlastirmayin ama siz karari vein

izmir_pet

"Elifmuzeyyen" cok anlamli yazmissiniz gercekten cok guzel anlatmissiniz. Biraz uzun ama okunmali bence

Elifmuzeyyen

@izmir_pet teşekkür ederim sağ olun bu durum içimde büyük bir yara onun için hep içim sızlıyor kimsenin basima gelmemesi için anlatmaya çalışıyorum..

minnoskoss_123

Lütfen kendisine en geç bu haftaya kadar vakit verildi:(((((

kedigibiyiz

Aşık olduğunu nasıl anladınız :)

kedigibiyiz

Kızgınlık dönemindeyse o kızgınlık döneminin geçmesi gerektiğini daha sonra kısırlaştırışması gerektiğini biliyorum umarım doğru karar verilir sevgiler

minnoskoss_123

Teşekkürler

minnoskoss_123

Bugün kediye birlikte baktığım arkadaşlarımla onu rahat bırakma kararı aldık. Sonuçta sokakta doğmuş büyümüş bir kedi. Onu özgür iradesi var sonuçta. Genelde teşekkürler:)

minnoskoss_123

@kedigibiyiz gördüm de

minnoskoss_123

Herkese teşekkürler

minnoskoss_123

Hergün fikir değiştiriyoruz çünkü onlar için en iyisini bulmaya çalışıyoruz. Çoğunluk kısırlaştırın demiş ve biz de size uyacağız:) Çünkü Şeker kızgınlık dönemine girmiş olmalı ki azgınlaştı bana bile saldırıyor. Diğer kediyi kısırlaştıramayız çünkü belki de sahibi olabilir. Çünkü kendisi her zaman gelmiyor. Evi olabilir. Sadece şeker için bu kararı aldık. Teşekkürler cevaplarınız ve fikirleriniz bizi ve şekeri olumlu yönde etkiledi:) Hepinizin yavrucuklarınızın mutlu ve sağlıklı kalması dileklerimle....