Kedimin Koku Almasında Problem Olabilir Mi?

Merhaba, kedim zaten biraz sesli soluyor. Burnu tıkalı gibi. Gittiğimiz veterinerlerden biri sen mırlamayla karıştırmışsındır dedi, diğeri ciğerlerini dinledi ve çok hafif bir sürtünme var gibi ama onu rahatsız edecek boyutta değil dedi. Ama asıl sorun bu değil çünkü zaten haftasonu yine veterinere gideceğiz, sorun şu ki bir şeyleri koklarken burnunu temas ettirerek kokluyor. Yani burnunu sürtüyor resmen, sanki kokuyu almakta zorlanıyormuş gibi. Burnunun ucu da sürtünmekten çok hafif tahriş olmuş sanki. Ama bugün elime mayonez bulaşmıştı, elimi suyla yıkamıştım sonra elimi bi kez koklayıp hemen yalamaya başladı yani elimi yıkamış olmama rağmen kokuyu sorunsuz aldı bu sefer de. Kafam karıştı, sizce burnunu sürterek koklaması normal mi yoksa anormal bir durum mu?

3 CEVAP

izmir_pet

Belki de size mi oyle geldi bilmiyorum ki. Normal dgldir bence ama sorun da oldugunu sanmiyorum. Korkutmayin kendizi hemen. İnsallah biseycigi yoktur bebisin

Cldkgkcs

Herhangi bir sorun yok onda istediğinde mayonez kokusunu rahatça almış gördüğünüz gibi. Rahat olun

Teşekkürler haftasonuna kadar bekleyebilirim o zaman