Prochoice Yavru Kedi Maması

Pinaryilmaz

Kedim 3 aylık Proplan yavru kedi maması kullanıyorum öğrenci olduğum için biraz pahalı geldi fiyatı . Prochoice yavru kedi maması kullanan varmı içinizde acaba ? Memnunmusunuz?

7 CEVAP

Ben pro choice ve royal canin bire bir ölçüde karıştırarak kullandım 7.5 aylık kızım çok memnunuz gelişiminden ..

Terranova

Prochoice mamanın kanlı ishale sebep olduğuna dair pek çok şikayet var.

mars_cat

Benim kedim sevmedi hem yavru olduğu için mama royal canin kıttena gore boyut olarak daha buyuk geldi. kakasını ınanılmaz derecede kotu kokutuyor ve ishal olmasına sebep oldu:( ben memnun kalmayan kıtledeyım ama memnun olanlarda var. sanırım kediye göre değişiyor.

berke690

2 gün önce geldi mama ve 2 gündür veriyorum kedim sevdi , ishal'de olmadı ben memnunum.Brit yada Hills'e de bakabilirsin kafan karıştıysa.

berke690

Ama her mama hakkında olumsuz eleştri de çok çünkü kediden kediye değişiyor bu durumlar, bende çok kararsız kaldım hangisini alsam diye.

Ares07

Evet kediden kediye değişiyor ve bir süre sonra da çıkabiliyor. Ben de ilk çok memnundum iki hafta sonra aşamalı olarak ishal, kanlı ishal ve alerji oldu

Pinaryilmaz

Çok teşekkürler yanıt için