Oğlumun Cildinde Benekler?

kedigibiyiz

Merhaba oğlumun derisinde iki yerde böyle beze gibi şeyler farkettim. Yara gibi değiller. Çok net çekemiyorum çok izin vermiyor. Düzenli cildini kontrol ederim bunları görünce korktum. Ne olabilir? Karın bölgesinde

8 CEVAP

ismailfigen

Kediler memeli hayvanlardır. Meme olabilir :)

izmir_pet

Nerelerinde ve kac tane var. Cunku hafif sis beze gibi ama biraz yara gibi de fakat yara dgl. İki tane benimkinde var suan. Onceki kedimde de iki tane vardi o daha buyuk findik kadar sis ictendi

izmir_pet

ama evt simdi inceledim resmide aynen sizinki soylediginiz gibi :) sorun yok

izmir_pet

Aynenn:))

astrokedii

kucuk minicik bir meme:)

kedigibiyiz

Anatomisine dair bir fikrim yok bu yüzden endişendim sanırım bir de erkek olduğundan..

kedigibiyiz

Sanırım bunlar meme gerçekten de haklısınız. Çok teşekkür ederim

kedigibiyiz

Teşekkür ederim hepinizeee :) çok küçükler meme sanırım o yüzden