Kısırlaştırma Sonrası

Kısırlaştırma sonrası erkek kedi bakimi nasıl oluyor yarası, iyileşme durumu, ruh hali ? Benim kedim henüz 15 aylık kisirlasmadi.

6 CEVAP

cakil19921

Yani ilk 8 saat içinde ayrılmaya basılıyor sonr a tek yapmam pansuman yapmak onun harcın tuvalete girdigide işte kum paraları yapıma adına dikkat et o bolgenin ıslanma aslına kesinlikle dikişler alınana kadar banyo yaptırma ve antibiyotik tedavisi

melikealgin

Evet sizinki sokağa çıkıyo yine benimki asla sokak yuzu gormucek yavas yavaş belirtiler bizde de başladı.Sizin tüylü kalem kutuya benimki de emek emek ordugum yün battaniyesine degisik seyler yapmaya başladı :D erkek kedilerin kısırlaştırılması cok cok daha kolaymis ama cabuk toparlanıyomus

melikealgin

Kızgınlık belirtilerini ne zaman göstermeye basladı ? Bir de kum harici çişini yaptı mı bi yerlere ?

Sormayın kedi ariyo resmen evde şimdi on pati sisti cikamiyo disariya da. Bahçede dışarda garaj var ya ordan düştü ya da kedi dövdü anlamadım hiç derdi bitmiyo

Okul olduğu için 15 tatilde yaptırmayı dusunuyordum veterinerimiz okul olsun bir şey olmaz dedi cuma gününe denk getirecek cumartesi pazar ilgilenebilicem ben olmayınca annem var ama yine de aklım kalıyor

8 aylikken pek bir şey olmadı ama son bir kac aydır evde miyavliyor durmuyor tuylü kalem kutum var afedersiniz onu kedi zannediyo koltukların arkasına geçip miyavliyo sokağa da çıkınca gece eve gelmiyo bugün kavga etmiş patisine basamiyo bunun dışında cisini hep dışarıya yapıyor ama püskürtme yok henüz. Olmasın da zaten eve yaparsa yandık.