Kızım Kakasını Yiyor!!!!

Gizemay

Kızım 8 aylık shih tzu yaklaşık 2 aydır kakasını yiyor kakaları hep yarım bunu nasıl önleyebilirim :(

5 CEVAP

cakil19921

Psikoloji bozulmuş diye dusunmuyorum genelde kopekler sahipleri kendisine kızdıran sonra yaptıkları bir durum kopek altını yapmış siz bunun için azarladıysanız sizin gormemeniz için yiyor olabilir

Gizemay

Ama hepsini bitirmiyo ucundan yiyip bırakıyo o yüzden mantıklı bir açıklama bulamıyorum :(

gulsaha

Benim bir arkadaşımin basına da böyle bir olay geldi. En sonunda şöyle bir şey çıktı kopek evde kendini hapsedilmiş hissediyormus dolastirilmak istiyormuş sürekli dışarı da. Oda bunu uyguladı ve tekrarı olmadı bir süre sonra. Sizdeki de mı ayni sey bilmiyorum ama umarım işe arar

Pika psikoloji bozukluğu dışında vitamin eksikliğinden de olabiliyor. Veterinerinize danışırsanız daha sağlıklı bilgi alırsınız sanırım. Ama ananas verebilirsiniz ananas köpeklerde dışkı yemenin önüne geçmek için kullanılan besinlerdenmiş. Sanırım sonradan tiksinmeye başlıyormuş kaka yeme davranışından. Umarım çözebilirsiniz en kısa zamanda :)

Gizemay

Ananası deneyeceğim inşallah işe yarar :/