Kedim Topraga İsiyor Kum Egitimi Vardi Ve Evdeki Saksida Olan Ciceklerin Topragina Diskiliyor Neden

Kedime ait toprak var oraya diskiliyprdu ama son 3 gundur evdeki cixeklerin saksisindaki topraga diskiliyor annem cok kiziyor ne yapmaliyim

2 CEVAP

izmir_pet

bi sure saksilari yok etmeniz gerekicek. O da toprak sonucta. Kum mu kum :) buldumu yapiyolar grnelde. Biraz unutsun sonra yapmaz. Dogal gubre yalniz:))

kedigibiyiz

Merhaba saksıya yaptığı çiş ve kakanın kokusunu alıp yine oraya yapıyordur. @izmir_pet e katılıyorum. Saksıları bi süre görmesin, kokusunu aldıkça oraya yapacaktır