Şişli Pangaltı Civarında Kısırlaştırma İçin Uygun Fiyatli İyi Bir Veteriner Arıyorum.

Ubernova

Şişli pangaltı civarında kısırlaştırma için uygun fiyatli iyi bir veteriner arıyorum.pangaltiya yakin olmasa da Şişli veteriner kliniğini(aynur sultan) düşünüyor gibiyim ama emin olamıyorum. Bir de sokaktaki kediler icin sisli belediyesinin kliniği nasıldır? Biz arayinca gelip aliyorlar mi, yoksa kendimiz mi goturuyoruz? Biz goturuyorsak eger sonrasinda ben mi ilgilenecegim yoksa orada iyilesene kadar tutup sokaga mi saliyorlar? Yani verdigim hayvani takip edebilme şansım oluyor mu? Aslinda benim öldürülen kedimi özel klinikte kisirlastirdigim halde hayvan olecekti 20 gun boyunca antibiyotik tedavisi gördü o sebeple böyle barinak belediye veya özel klinik bile olsa guvenemiyorum istanbul da. Yani sokaktakini takip etme sansi olmazsa hayvanin ölümüne sebep olmak istemem. Ama evdekiler icin özel klinik arıyorum küçük delik acan ve az dikis atan ve eriyen dikis kullanan ozellikle ayrica uygun fiyatlı.

16 CEVAP

Umut61 bende Aynı fikirdeyim sizinle. Bukadar uçmalarına gerek yok gerçekten veterinerler bile hayvana luks eşya muamelesi yapıyorlar. Bende sizden öğrenince aradım 150 diye fiyat verdiler ama bu ayda gidemedik sokak kedisi diye yutrurmamızın imkanıda yok :) ne var yani kısırlaştırma gibi geleceğe yönelik onlem bile kabul edilebilecek birşeyi ücretsiz yapmıyorlar anlamıyorum.