Kedimizin Gozunde Perde Var, Nasil Tedavi Edilir?

Efil

KEDİMİN GÖZÜNDE PERDE VAR ### Kedimi altı ay önce sokakta buldum. Gözü enfeksiyonluydu. İnternetten araştırıp çay uygulamaya başladım. Geçmeyince veterinere götürdük ve bize gözünde perde olduğunu verdiği kremi kullanırsak geçecegini söyledi. Ardan geçen bir, iki aya rağmen bir gelişme göstermedi . Başka bir veterinere götürdük ve onunda verdiği kremi yaklaşık bir ay kullandık fakat yine gelişme göstermedi . Ne yapabilirim ?

2 CEVAP

izmir_pet

goruyor mu peki suan. Keske resim atsaydiniz. Brnde sokaktan oyle bi kedi sahiplendim. Kac veteriner gezdik. Hergun sabah ogle aksam damlalar kremler caylarr sormayinn. Ama bizimki gec kalinmis gozleri tamamen gitti suan. Tamamen et haline geldi. Veteriner cikarip dedi yaptirmadik. İnsallah sizinki goruyodur. Perde varsa kremler olmayabilir. Cok gecmis olsun

izmir_pet

Eksik yazmisim. Veteriner gozlerini cikarp dikrlim dedi en son umut kalmayinca