Burun Akıntısı!?

minnoskoss_123

Hergün sizi soru bombardımanı altında bırakıyorum biliyorum. Ama merakımı gideremiyorum:) Neyse konumuza dönelim; Bugün Şeker oğlumuzun burnunun ıslak olduğunu gördük. Akıyordu burnu. Endişelendik felan ben bir sorayım dedim. Burun akıntısı bir belirti mi yoksa önemsiz bir şey mi? Deneyim sahibi yada bilgili olanlar yardımcı olabilir mi?

6 CEVAP

minnoskoss_123

Teşekkürler bugün baktım akıntı gitmiş. Saolun:),

kedigibiyiz

Merhabalar genellikle burunlar ıslak hafif nemlidir. Sadece ıslaklık varsa normal diye düşünüyorum. Onun dışında akıntı varsa da şeffaf olmalı, renksiz. Umarım iyileşir bebek

izmir_pet

usuduklerinde burunlari akar

astrokedii

toz, slika kum tozu :-)

kedigibiyiz

Geçmişler olsun :)

minnoskoss_123

Teşekkürler