Kedim Sadece Su İçip Kusuyor

SenseiBerke

Kedim bu sabah sadece mama yedi ondan sonra şu saate kadar sadece su içip kustu. 3 aylık ne yapmam gerekiyor

5 CEVAP

Bc3431

Bence hekime goturun

kellyipek

Birşey yutmuş olabilir. Geç olmadan veterinere götürürseniz daha iyi olur bebişi. Sağlıklı günler.

SenseiBerke

Bugün zar zor bir şeyler yedirdim ama onu da kustu acaba midesinde mi Bi rahatsızlığı var

izmir_pet

kediler cok dayanikli gibi gorulebilir ama nerdryse bi kustan daha hassaslar. Bicok sebebi olabilir. Fikir verebiliriz ama cok yarari olur mu mechul. İmkaniniz varsa veterinere goturmeniz cok iyi olur. İnsallah iyilesir cok gecmis olsun

kedigibiyiz

Nasıl oldu bebişiniz?