6 Aylık Erkek Tekir Kedi Ortalama Kaç Kilo Olur??

Nossen

6 aylık erkek tekir kedi ortalama kaç kilo olur??

9 CEVAP

privacy031

benimkide 16 aylık ve 5,5 kg:)

dilaykablan

Her kedinin yapısı farklı oluyor, başkalarının kedilerinin kilosuna göre karar vermek çok da doğru değil aslında ama benim kedim de tam 7 aylık ve şu an 3.5 kilo.

izmir_pet

her kedi farkli olabilir ben bu konuda bilgili dglim ama ortalama 3 olabilir saniyorum. Tabi bazi daha zayif buyuyo 2bucuk da olabilir saniyorum. Cok kilolu da cok saglikli dgl zaten. Tabii bilerek soylemiyorum.ben tahmini olarak:)

izmir_pet

Bu arada benim profilimdeki kedim evden cikarmiyorum evde bakiyorum. Suan tarttim merak edip. 7aylik ve suan 2.850ymis. Ama benimki disi tabi erkeklerde kilo farki oldugunu biliyorum genelde daha kilolu olurlar biraz daha

Ares07

Benim kedim de 8 aylık 4 kilo. Erkek tekir

sdfkllli

6 aylık 3 kilo cok az asagisi ya da cok az yukarisi olur .

Benimki 16 aylık 4 kg 500 gr

izmir_pet

acik artirma gibi oldu kilolar artiyo git gide:) tabiki aynrn her kediye gore degisir

izmir_pet

bilmiyosan neden yazdin gibi dusunmeyin kimse yazmamis az cok tecrubemle konustum :)