Kedimle Nasıl Seyehat Edeceğim?

Latife

Ben bir kaç gün sonra şehir dışına çıkacağım kedim 1 aydır benimle yaşı büyük sağlik karnesi yeni onu taşıma kutusuna koyar koymaz miyavliyor hiç durmadan ve uçak yolculuğu yapmamız lazım bunun için ne yapmalıyım ilaç verip uyutmak kötü mü olur ?

26 CEVAP

Latife

Çok teşekkür ederim sizin gibi hayvansever yardımsever insanlar olduğu için de çok mutluyum:)

izmir_pet

kedigibiyiz" cok tsk ederim :) insallah yolculugunuz guzel gecer

kedigibiyiz

Katılıyorum eylem hanıma :) çok başka bir travma olacaktır

Latife

Teşekkür ederim internetten okudum ama sizin kadar açıklayıcı yazmamislardi @petlebipetlecom

Latife

Yok hayır kedimi asla eşya gibi kargoya vermem bir sorun olur da almazlarsa ben gitmem gerekirse yada bakacak birilerini bulmaya çalışırım

izmir_pet

Yanimiza alabiliyormuyuz ucakta bilmiyordum da

Işte bu websiteden buldum . Aslında hepsini yazmadım . Daha fazla bilgi icin websiteye girebilirsiniz . Inşallah size yardımcı olabilmişimdir.

Teşekkürler

Latife

Teşekkürler :)

Birsey degil

Latife

Yardımcı oldunuz tabi saolun içim rahatladı sayenizde :)