Tırnak Markası Önerisi?

kedigibiyiz

İyi bir tırnak makası öneriniz var mı? Kullandığınız ve memnun kaldığınız bir marka? Şimdiden teşekkürler ve sevgiler.
Bu arada ne sıklıkla kesiyorsunuz, ben uzayınca vetimize kestiriyordum ama evde yapabileceğim bir şey sanırım bu yüzden kendim yapmak istiyorum.

23 CEVAP

kedigibiyiz

Nilay hanım çok teşekkür ederim hemen inceleyeceğim

kedigibiyiz

Benim çok pimpirikli olduğumu bildiği için şunu kullanmazsak böyle olur falan gibi durumları bana karşı biraz kullanıyor malesef :( çok memnunum uygulamalarından ama işte benim kedinin üzerine titrememi biraz suistimal edebiliyor bazen

kedigibiyiz

Soru yanlışlıkla köpek bakımına gitmiş, kedi için soruyorum kusura bakmayın :)

pinarcaya

Ben bunu kullaniyorum. Genelde 2 haftada bir kesiyorum. Daha once baska bir tirnak makasi kullaniyordum. Bunun cok kaliteli oldugunu farkettim aldigimda.
https://www.petlebi.com/kopek-urunleri/lion-kedi-ve-kopek-tirnak-makasi-13cm.html

kedigibiyiz

Evet galiba öyle bir şeyler alacağım. Ödüm koptu bir şey olacak diye tırnaklara zaten en azından sivriliği aldım:)

izmir_pet

veterinerden alirsaniz pahali ama cok guzel olur ve deneyebilirsiniz. Genelde 20tl civari olanlar yakindir saniyorum kesme acisindan

izmir_pet

Kedigibiyiz" yanlis anlamayin ama sizin vetiniz herseyi paraya baglamis :D ben kör kedimi goturdum kontrol etti gozune bi sprey sıktı ucret almadi:))

izmir_pet

O zaman her sozunu cok dikkate almayin once bi dusunun degerlendirin:)