Burun Üstünde Islak Leke

meltej

Merhaba,
Benim kedimin sorunu; burnunun üzerinde zaman zaman daha belirgin olan zaman zaman kaybolan ıslak bir leke oluşu. Önemli mi bilemiyorum. Bu konuda fikri veya deneyimi olan varsa ve benimle paylaşırsa çok sevinirim. Mesaj ekinde paylaştığım fotoğrafta net olarak görülüyor.
Şimdiden hepinize teşekkürler.

5 CEVAP

izmir_pet

yada yas mama bulasiyodur bazen

kedigibiyiz

Ilık bir pamukla silmeyi deneyin bastırmadan. Ben de önemli olduğunu düşünmedim çok güzel bir çocuk uzun ömürler inşallah:)

batinaydogan1

Kendisinin ıslattığı bir durum olabilir. Ama yine de siz böyle ıslak gördüğünüzde silerek kontrol edin. Eğer yara tarzı bir şeyse zaten sildikten sonra tekrar ıslanacaktır. O zaman bir veterinere başvurabilirsiniz. Yaş mama konusunda da az olmak kaydıyla verebilirsiniz bayılarak yiyecektir :)

izmir_pet

Oncelikle masallah cok tatliymis kediniz:) ara ara diyince boyle bi yara vs gibi ara ara sulanan bisey yoksa islatiyodur veya yaliyodur heralde. Bisey var gibi gorunmuyo

meltej

Hepinize çok teşekkürler. Islak mama vermiyorum henüz. Hatta vermem yararlı mı onu da danışabilirim sizlere . Acaba su içerken olabilir mi bilemedim. Zaman zaman daha da büyüyor zaman zaman kayboluyor. Mantar diyenler oldu bu yüzden endişelenmiştim. İlginize teşekkürler, sevgiler