Kedim 2-3 Gündür Bişi Yemiyor

seymavc

kedim son 2-3 gündür mamasını yemiyor koklayıp koklayıp gidiyor onun dışında sosis verdim bir kısmını yedi ciddi bir şey midir dönemsel midir

5 CEVAP

aleynacamgoz

Kediler yapıları gereği çok fazla aç kaldıklarında midesi yapışır. O yemese de siz yedirin belki midesini vs üşütmüştür kuru mama yerinr ıslak mama yedirmeyr çalışın yemezse şırıngayla kendiniz yedirin aç kalmaması gerek 2 3gün uzun bi süre gerçekten.. devam ederse de mutlaka götürün veterinere

Bgisan

Benim yavrum da yemiyordu ateşi varmış. Diş eti enfeksiyonu olmuş. Ne zaman ateş düştü antibiyotik başladık o zaman rahat mamasını yedi. Konserve bi deneyin ama ateşini mutlaka ölçtürmek lazım.

izmir_pet

benimkiler usuttuklerinde ayni sekilde oldular ama 2-3ac durmak cok fazla. Mutlaka bi veterinere gidilmesi gerekiyor saniyorum. Sonucta neyi var bilemeyiz. İnsallah en kisa surede ssgligina kavusur

kedigibiyiz

Merhaba bir ateşine bakmakta fayda var arkadaşların da dediği gibi. Şuan ölçemiyorsanız bilimsel olarak patilerini kontrol edin. Sıcaklık size az da olsa bir fikir verir. İnşallah bebişiniz iyi olur. Sevgiler

KubraKani

Bi süre yaş mama veya başka yemek vermemelisin , mamasının da taze olduğuna emin olun