Kedimin Patisin De Kabuk Ve Yara

SenanurKsl

Arkadaşlar bugün kedimin patisinde biley fark ettim bayz bi tane vardı ilk kum zannettim temizlemek istemedim çok sertte gelmedi ve kedim acı acı ses çıkardı iyice bakıyım dedim çevresi böyle çok sert kabuk gibi şeylerle dolu ve patisinin yumuşak kısmı birqz parçalanmış ayrılan kısım böyle pembe yara gibi ve oraya dokununca acı acı ses çıkartıyo canı acıyo çok belli ama yürümesinde vs sıkıntı yol vücudunun başka yerinde bişey de yok sadece patinin tek bi iki tırnak arasında vetimizw resim attım mantar veya uyuz değilse geçer dedi ben yine de size bi danışmak istiyorum resimlerde tam anlaşılmıyor

27 CEVAP

SenanurKsl

Burda pati kremi gördüm daha çok bakım nemlendirme koruyucu tarzda yarw için değil ondan alamyı düşünüyorum devamlı sürmek için ilk defa kedi besliyorum her şeyi araştırıp dikkat etsem de illaki tecrübesizlik yasıyorum böyle bu da bana farklı bi tecrübe oldu

SenanurKsl

Evet aynı marka fakat bizdeki deri kremi biz kullanıyoruz normalde yaralarda vs

SenanurKsl

Bulmaya çalılıyprum o yağı elle toplanıp yapılmış bir yağ idi kendi farklı bi rahatsızlığımda kullanmıştım evin altını üstünü dökücem bulucsm artık hem bulunsun

izmir_pet

Evt arastirdim farkliymis. İnsallah iyilesir bebisiniz en kisa surede

SenanurKsl

Mikrop kapmaması için evde yapabilceğim biley var mı vete gidene kadar acaba

SenanurKsl

Hayır sürekli evde sokağa çıkarmıyoruz

SenanurKsl

Temizlemeye çalışıyorum aslında ama şimdi daha da sıklaştırıcam açık yara varken mikrop kapmasın daha da. Maalesefki bi öneri üzerine teramisin sürdüm oraya şyi gelceğini söyledir umarım bişey olmaz çook teşekkür ederim telrardan :)

izmir_pet

teramisin yazilisi farkliydi sanirim goz kremi mi acaba?

SenanurKsl

Terramycin deri kremi hatta bebhantol kremin de iyi geldiği söylendi sürmemek daha iyiydi sanırım

SenanurKsl

Bulmaya çalılıyprum o yağı elle toplanıp yapılmış bir yağ idi kendi farklı bi rahatsızlığımda kullanmıştım evin altını üstünü dökücem bulucsm artık hem bulunsun

SenanurKsl

Aslında içerikleri amacı benzer iki kreminde

izmir_pet

Ben karsilastirmadim olabilir. Benimki goz oldugundan iyi geldi ama pati yalayacagindan bilrmedim