Kedi Tuvaleti Önerisi?

Bgisan

Kedim 3 aylık açık tuvaleti var. Ancak heryer kum oluyor ve bu aralar 1,5 yaşındaki oğlum kuma merak saldı içine girmeye çakışıyor. Kapalı tuvaletlerden memnun kaldığınız marka önerinizi çok yüksek fiyatlı olmamak kaydıyla yazarsanız çok sevinirim. İyi akşamlar.

8 CEVAP

kedigibiyiz

Ben katit kullanıyorum. Piyasada 60-100 arasında proline kapalı tuvaletler satılıyor. Her petshopta vardır diye düşünüyorum. Bir bakabilirsiniz. Elektrikli ya da elekli özel tuvaletler dışında kpalı tuvaletlerde çok bir şey değiştiğini sanmıyorum ama bu benim fikrim :)

kedigibiyiz

Dediğim gibi ben katit kullanıyorum. 180 lira gibi bir şeye almıştım. Bir fonksiyonu yok ekstra öneriler sonucu onu almıştım. Biz memnunuz

Bgisan

Teşekkür ederim bir bakalım ona.

kedigibiyiz

Büyük boy almıştım bu büyük boy fiyatı. Daha rahat etsin diye. Sizin bebek küçükmüş daha küçüğüne bakabilirsiniz. Alırken karbon filtresi sayesinde kokuyu dışarı vermediğini söylemişlerdi o yüzden tercih etmişitm

srfsnn17

Ben trixie vico kullanıyorum 80-100 lira arasına rahatlıkla bulabilirsiniz 10 litre kumu rahatlıkla alıyor ve kapısı kedi girerken sıkışıp rahatsızlık vermiyor etrafa saçılmaması için de kapısının önüne kıvrık paspas denilen şeylerden alabilirsiniz

kedigibiyiz

Merhaba fiyat aralığınız nedir

Bgisan

100 ile 200 arası olabilir

mimimomo

valla marka yazmamislar ama cok memnunum simdilik. link vermek sakincali ise ozurler:(
https://urun.***.com/kedi-tuvaleti/kapali-kedi-tuvaleti-10-lt-kedi-kumu-15-kg-mama-mama-kabi-P273413625