Mama Değişim? N&D, Koku, Dışkılama

kedigibiyiz

Merhaba daha önce de belirttiğim gibi mama değişikliği düşünüyorum. Oğlum 3 yaşında kısır ve royal can kullanıyoruz. N&d ye geçmeyi düşünmüştüm ama bi yandan da dışkının ağır koktuğuyla alakalı yorumlar görüyorum bu beni biraz ürküttü. Acaba acana ve orijen konusunda mı düşünmeye başlasam? Bir de bebeğimin tüy sağlığnı da korumak istiyorum aynı zamanda. Kullananlar bilgi verebilirse mutlu olurum sevgiler

2 CEVAP

Gul36

Acana ve Orijen'de de farklı bir durumla karşılaşmayacaksınız. Bu markalarda gerçek et bulunduğu için hem mamanın kendisi hem de dışkı kötü kokuyor maalesef.
Ama bütçenize uygunsa Orijen veya Acana tercih edin derim. (Şadanlar'dan numune isteyebilirsiniz.) Balıklı çeşitleri tüylere iyi gelebilir. Ayrıca tüy sağlığı için Gimcat beauty paste, Naturalis Adramys sarımsaklı bira mayası tozu veya balık yağı alıp deneyebilirsiniz.

kedigibiyiz

Çok teşekkür ederim önerilerinizi dikkate alacağım