Hayvan Oteli

Tomriskaan

Arkadaşlar yeni yıla daha var ama bizim burada özel olarak kutlanıyor. Bu senemi ailemle geçirmek istiyorum ama kedilerim konusunda rahatsızım. Bahçedeki kediler için komşuyla anlaştım ama evde baktığım kedilerimden biri tamamen kör, birinin de akciğer rahatsızlığı var. Yani oda sıcaklığı ve dikkat gerekiyor onlara. Onları o kadar yol boyunca götüremem. Otelde bakabilirler mi 10 gün kadar ? Çünkü bu konuda kötü tecrübesi olan varsa ben bırakıp gidemem onları. Tecrübesi olan var mi bu konuda

9 CEVAP

Tomriskaan

Sağlıklı kedi olsalar birine emanet ederim etmesine ama rahatsızlıkları yüzünden çok endişeliyim. Büyük ihtimalle gitmeyecem zaten. Ne yapayım çocuklarım sayılırlar yine de

izmir_pet

cok haklisiniz anliyorum. Benim kedim saglikli olmasina ragmen konaklamasiz 3gunduz 2gece araba yolculugu yaptim kedimle. İzmirden ankaraya gidip geldik biyerdr konaklamadan. Kimseye emanet edemedim bende gozumun onunde olsun dedim. Keske yardimci olabilsek

kedigibiyiz

Merhabalar naçizene fikrim emanet çok zor bir şey. Çocuklarınıza kimse sizin gibi bakmaz. Çok güvendiğiniz samimi bir komşunuz varsa evde bırakın günlük kontrolünü yapsın fakat çok güvenmediğiniz biri sizin gibi ilgilenmeyebilir. Çevrenizde öyle br insan yoksa kedi oteli daha iyi bir seçenek olabilir

kedigibiyiz

Ah sizi o kadar iyi anlıyorum ki, çocuğumuz gibiler. Evde bakan birindense otel daha profesyonel olmaz mı? Eve bırakacaksanız kendi mamanızdan verin bir de evdeki diğer kediler sağlıklı mı onu mutlaka sorun ki siz titiz davranırsanız bence de yanlış bir şey yapmayacaktır ki hayvansever bir insandır bence :) sevgiler

izmir_pet

ve o stresle nasil tuy dokmeye basladi amaa oyle boyle degill. Geri alcagini bilemiyolar ki. Eski evini sahibini ariyolar. Bide uzun bi sure. Ne kadar guvenseniz de belli olmaz. Belki biseyler olcak bi odaya kapatcak. Ben korkuyorum acikcasi

izmir_pet

belki cok guvendiginiz biri varsa anahtari verip mama su verip kumunu temizleyebilir

Tomriskaan

Evinde bakan biriyle iletişim kuruyorum su an. Bakalım nasıl olacak. Uzak yere gittigimi söylemeyeceğim. Evim tadilatda diyeceğim ki uzakta olduğumu düşünüp yanlış bisey yapmasın. Ne biliyim her an gelebilirim filan demeyi düşünüyorum. En fazla gitmem biryere. Nolcak

izmir_pet

birinin evine gitmesi cok buyuk stres yaratir ama. Terkedildigini dusunup sabahlara kadar aglayabilir. Acikcasi krndi evinizde kalip biri bakamicaksa cok zor bence. Bende iki uc gun birnin kedisine baktim kendi evimde ama uzerine bile titresen yinede agliyo

izmir_pet

Ben haberlerde tv da falan gordum kediler icin guzel gorunuyodu orda gordugum tabi digerlerini bilemem. Fakat 10gun uzun bi sure. Tek basina 10gun sartlar guzel bile olsa kucucuk yerde sıkılırlar cok zor gecer gibi geliyo. Keske ben bakabilsem o kadar sure elimizden gelse:) benim de hic fikrim yok malesef