Kedilerde Hipotermi. Diyabet . Kan Kusma. Sıcaklık Düşmesi.

Tomriskaan

Arkadaşlar bahçede beslediğim büyük kedilerden biri iştahsızlık çekince doktora götürdüm. Iyne yazdı. Vücut sıcaklığının düşük olduğunu söyledi. Enfeksiyondan dedi. Iynesini yaptırdık. Ama hiç yemiyor. Vücut sıcaklığı hâlâ düşük. Bir kac saat önce su içti ama az önce kustu. Kusmugunda küçük kan parçaları vardı. Direkt kan değil ama kanlı yani. Diş dipleri de solgun. Iyneler arasında glükoz da var. Sanırım düşük şeker sorunu var. Isıtmaya çalışınca bisey yedirmeye çalışınca çok sikayetleniyor. Ne yapayım bilmiyorum. 8 aylık. Tecrübesi olan var mi ?

6 CEVAP

gamzeuzunlar

acilen başka veterinere götürün lütfen

Bence başka bir veterinere götürün. Bi de o baksın. Benim düşüncen bu .

Teşekkürler

Tomriskaan

Bir de 3 günlük iyne verdi veteriner. Sizce ölümcül mü durumu

elcnugr

Son durumu ne acaba

gulsundusmez

kardeşim gençlik olma ihtimali var ve çok hassas bir durum kedileri hızlıca öldürüyor hemen bir vete götürüp gençlik hastalığı olabilir mi diyin? ben daha bu hafta bir kedimi böyle kaybettim

baranertaga

Yanlız konu 2 yıllık yeni değil sanırım