Köpek Maması

Bilgos

methaba, benim bir arkadaşımın betlebi hesabı olmadığı için bu soruyu aormamı istedi,kendisinin 11tane köpeği var bi anne on da yavru.O ise yavru köpeklerine mama bakıyor ama çok pahalı olmicak kaliteli bor mama arıyor.Yani ödül maması da olur normel yavru mamasıda.Ve son olarak arkadaşımın köpek yavruları dört aylık.

5 CEVAP

cdogali

Yavrulardan bir kısmını kürk yaptırmak üzere Cruella de Vil'e satarsa, ötekilerin de mama parası çıkar. Hiç dert etmesin. Köpeklere şimdilik talaş, toprak falan yedirmiyordur umarım.
Şaka bir yana da, ödül maması normel mama gibi bir şey değil zaten. Normel mama alsın kesin.

izmir_pet

kurk falan nasil bi saka bu? Yanlis anlamayin da cok canice. Tabiki odul mamasi olmaz yavru kopek mamasi alicak. Fiyat araligini soylerseniz ona gore fikir verebilir. Ornek kg fiyati ne aralikta olucak?

Bilgos

maksimum45-50 tl arası gibi ama ödül mamasını ben anne köpek için demiştim.

Bilgos

yani 50 tl dediğime bakmayın o en en en yüksek fiyatı

Bilgos

a bide söyliceniz mama kolay bulunurmu petshoplarda söylermisiniz?