Oğluma Mikroçip Uygulaması

kedigibiyiz

Merhaba oğluma mikroçip uygulaması yaptırmak istiyorum. Deneyimleyenler bilgilendirirse çok sevinirim. Sevgiler

14 CEVAP

srfsnn17

Veterineriniz eminim ki çok iyidir ancak biraz abartılı davranıyor gibi çip uygulaması hayvanı rahatsız etmez ancak bana kalırsa künye çipten daha çok kişiye ulaşabilir bir kaybolma durumunda

Duygunur

Merhaba, bu yazıyı okumanızı öneririm. https://www.google.com.tr/amp/www.suzionline.com/kedi-bakimi/kedi-mikrocip-kimlik-sistemi-hakkinda-her-sey/amp/
Bence hem faydalı hem de zararsız bir uygulama, ve birkaç yıl içinde mecburi olacak diye biliyorum.

izmir_pet

ben kopegimi barinaktan almistim. Alirken uzerimde oldugunu soylediler. Ama kendim yaptirmadim hic bilmiyorum deneyimim yok yardimci olamiyorum

srfsnn17

Veterinerimizle konuştuk önem taşımadığını söylediler çünkü taktığınız mikroçip sadece hayvanınızın adını ve sizin adınıza taşıyor kaybolduğunda herhangi bir konum bulma şansı yok ancak biri veterinere götürüp veterinerin de microçipi okuması gerekiyor o yüzden biz veterinerimizle yaptırmama kararı aldık

Ruhsaticisi

Bende konum bulma özelliği olmadığını duymuştum

kedigibiyiz

Bu konuda haklısınız teşekkür ederim :)

izmir_pet

Acikcasi benim bilgim yok ama konum da icermiyorsa ben tercih etmem sahsen

kedigibiyiz

çok teşekkür ederim :) okudum hemen

kedigibiyiz

Teşekkür ederiim ♥️

kedigibiyiz

Merhabalar cevaplarınız için çok teşekür ederim. Konum takip etmeme özelliğinin olmadığını biliyorum bu çok kötü. Yine de almadığım önlem kalmasın diye düşünüyorum hep. Künyesi var ama ben de çok ikilemdeyim. Bir de forumda görüyorsanız ben çok pimpirikliyim. ve hekimimiz her tedavi ve ek şeyler için beni tedirgin ediyor. Mutlaka yapalım kaybolursa çok üzülürsünüz, mutlaka bu ilacı alın yoksa ölür gibi. Bu durumda beni çok ikilemde bırakıyor. Tekrar çok teşekkrüler

Eymentalay

Yanlış anlamayın ama veterineriniz sizin bu pimpirikli halinizden faydalanıyor gibi geldi bana çünkü çoğu veteriner gereksiz yere saçma sapan şeylerden para koparmaya çalışıyor güvenilir veteriner bulmak çok zor ben çok uzun aramalar sonucu düzgün bir yer buldum siz de bulursunuz inşallah :)) istanbuldaysanız Fatih veterineri tavsiye ederim ben oraya gidiyorum hem fiyatları uygun hem de gereksiz yere şunu alın bunu yaptırın diye para koparmaya çalışmıyorlar :)

kedigibiyiz

Nerede oturuyorsunuz İstanbul'da? Tavsiye için teşekkür ederim :)

kedigibiyiz

Fatihte mi?

satinalmayin

Çip numarası sadece sizde oluyor kaybolur ve çalınırsa çip numarasını söyliyip sizin olduğunu ispatlayabilir kedinizi geri alırsınız yada şikayetçi olabilirsiniz.