Pamuk Çok Mu Zayıf?

kedipatisii

Pamuk hiç kilolu bir kız olmadı sahiplendiğimden beri fakat üç gün tedavi sürecinde dahada bir zayıflamış. Muhtemelen üç gün iç kanama riski yüzünden, birde stresten bir şey yememiş. Şu an sanabelle kitten kullanıyorum. Severek yiyor. Ama N&D'ye geçeyim diyorum biraz paraya kıyıp. Yiyip yemiyeceğinide bilmiyorum seçici bir kedi. Ama çok zayıf geliyor gözüme bide çok yemiyor.

12 CEVAP

Elifmuzeyyen

Önce numune isteyin o zaman sadece kargo ücreti ödüyorsunuz mamayi begenirse o zaman isterseniz ****** daydi sanirim numunelik gönderiyorlar

Bulut18

Numuneye ücretsiz gönderiyorlar Google farmina yazın ve sitesine girin iletişim adresinden arayın. Ben istediğim bana üç paket numune gönderdiler kesinlikle ücret almadılar kargo ücretsiz zaten. Ama n&d Tavsiye ederim ve ayrıca ne yedigini önce iyice bilmeniz lazım balık mı tavuk mu etme ona göre bu markanın o çeşidini alabilirsiniz

melikealgin

Çok cefa çekti bu cocuk ondan zayıf duruyo :/ kısa zamanda iyileşir ınsallah güzel günler görür ömrü uzun olsun ❤

HuriyeAysu

çok sevindim sağlık durumu çok çok daha iyi olur inşallah maşallah bence çok zayıfdeğil ama önceki resimlerine göre zayıflamış belli mama kabını yaşına girene kadar hep dolu tutmanızı öneririm gelip gidip elinizle verirseniz daha çok yemiş olur çok geçmiş olsun inşallah ömrü uzun olur bütün hayvanların çok mutlu oldum iyileştiğine :)

Ruhsaticisi

Kedilerde kilo alıp verme çok sık oluyor özellikle tedavilerden sonra. Şuan ki mamasına biraz yaş mama ekleyerek mamaya ilgisini arttırabilirsiniz. Mamayı değiştirecek bile olsanız şuanki mamasıyla karıştırarak ve şuanki mamasını azaltarak vermenizi öneririm,mama değişimi başta iştahsızlık yapıyor benim kedimde

Merak etmeyin benimkide böyle zayıftı bi akrabamiz kulakları ne kadar büyük demişti :D şimdi gayet iyi massallah

Benim kizimda herkes cok zayıf diyor veteriner normal diyor ama van kedisi et yemiyor royal canın kitten veriyorum haftada birde balklli yaşmama nd , hills, acana yemedi ama sağlıklı veteriner memnun bende bıraktım peşini

izmir_pet

Kilosunu biliyor musunuz acaba kedinizin? Belki kendi cinsinden de zayif olabilir

kedipatisii

@prensesgolge
Kedilerimiz o kadar benziyor ki. Başındaki siyah tüyler bile aynı :) sanirim bizim kediler hem seçici hemde yapi olarak aynı oluyor :)

@izmir_pet
Ne yazık ki hayır. Ama ince uzun bir yapısı var o yüzden sanırım bana zayıf geliyor birazda. Veterinere gittiğimde bir soracağım normalmi diye :/

Sudeckmkc

Kilo aldırmak istiyorsanız iştahını arttırmak için kuru mamayla bol aromalı bir yaş mamayı karıştırıp verebilirsiniz eve yeni gelen yavruya öyle yaparak kilo aldırmaya çalışıyorum ben de :)

kedipatisii

Sanirim ben cok endiseliyim. Yas mama aldim onuda çok az yiyor. 5 aylik bir kedi ne kadar yemeli günde?
Aynen bi numune istiycem ona göre alıcam

izmir_pet

Disiyse disiler daha zayif olabiliyor bazi. Benimki dgl ama sizinki cok narin gorunuyo massallahh:)) dokunsan kirilcak gibi hassas:) tabiki sorun veterinerinize ama bence sorun yoktur. Bazilari sonradan kilo aliyor:)