Orijen Ve Acana Mamaları Karıştırıp Kullanan Var Mı?

kedigibiyiz

Anket

N&D
(12 oy)
Acana
(4 oy)
Orijen
(7 oy)
Acana&Orijen
(1 oy)
Toplam (24 oy)

Merhaba mama konusunda gerçekten iyice karıştım. Bu son sorum olacak, rahatsızlık verdiğim için hepinizden özür diliyorum. N&D düşünüyordum fakat Acana ve Orijen konusunda da hidip geliyorum. Acana ve orijeni karıştırıp kullansam oğluma bir zarar vermiş olur muyum?
Hayır karıştırma derseniz, N&D hangsinden almalıyım? Veya acana orijen? Şimdiden teşekkürler ve sevgiler

17 CEVAP

kedigibiyiz

@Bulut18 siz hangi n&d yi kullanıyorsunuz? Acana alırsam hangisini alayım? Ya da orijen :)

kedigibiyiz

Teşekkür ederim :)