Petlebi Alışveriş

Bilgos

merhaba ben petlebiden alışveriş yapmayı düşünüyorum şu pro plan ın 1 alana 1 bedava ve kedi tarağı alıcam bu pro plan indirim ile beraber 27.90-95 falan oluyor acaba kazıklanır mıyım?
Ve daha önce alan arkadaşlarımız varsa petlebiden sipariş ettikten sonra kargoyu internetten mi kapıda mı ödüyoruz yani nasıl elinize geldi eşyalar?

13 CEVAP

Emrondre

Ben petlebiden devamlı alış veriş yapıyorum ,sağolsunlar her zaman zamanında geldi kargom ,hiç bir sıkıntı yaşamadım aldığım ürünlerde o kadar titiz çalışıyorlarki aldığım mamaların bile son kullanma tarihlerine bile dikkat ediyorlar bir sıkıntı yaşamazsınız ben kapıda ödeme ile yapıyorum alış verişimi güvendiğim en iyi site

Bilgos

teşekkürler bende artık gönül rahatlığı ile sipariş edebilirim

melikealgin

Alışveriş yönünden iyi ama kargoda indirim yapılmalı

kedigibiyiz

Ürünler kutulama hassasiyeti çok güzel. Ama aras kargoya 7.90 tl bu hizmete bu fiyat biraz fazla bence :) ürünlerinizden kesinlikle pişman olmazsınız

Mayis1

Ölçü kabı petshoplarda bedava veriliyor zaten.( ya da veterinerinizden istersiniz o da verir) proplanda kampanya var anlaşılan ama iyi bir marka değil. Eğer bütçeniz yetiyorsa n&d 10 kiloluk alın. Eğer proplan fiyatlarında olsun derseniz matisse var( daha kaliteli ve daha ucuz). Profine de fiyatına göre iyi bir mamadır. Proplan,hills ve rc den uzak durun. Kedinize kötü içerikli bir mama verip çok para ödüyorsunuz.

Mayis1

Proplanın 10 kilosunu ne kadara geliyor size? Eğer 1 tane kediye bakıyorsanız 300₺lik mama size ayda 50-60₺ ye gelmiş olucak. Bu sert çıkışınızı anlayamadım. Proplan vereceğinize goody,whiskas, la vital verin içerikte pek bir fark yok benim nazarımda fiyatlar arasında uçurum var. Aynı kötü içeriği daha ucuza vermiş olursunuz

Bilgos

toplamda 40,90 ediyor birde pro lanın yanında kedi köpek ölçü kabı hediye

Bilgos

ve birşey daha sorucam tükenen ürünler ne zaman yenileniyor bilen varmı?

Merhabalar. Ben yaptığım alışverişlerden çok memnunun. Ürünler oldukça kaliteli. Ve 24 saatte teslim ediliyor.Proplan mamayı bizim ufaklık bayıla bayıla yiyor. Bence 1.5 kilo olandan alın yanında bir de ölçü kabi ve 400 gr daha mama geliyor. Bu şekilde daha hesapli oluyor. Sevgiler.

Bilgos

zaten bir alana bir bedava indirimi var pro planda yani iki tane aliuorum ama az para oduyorum ve yanında da ölçü kabı hediye geliyor

Bilgos

1 n&d ye butcem yetmiyor 2 zaten ben sokak kedisi besliyorum 3 pro planı çok ucuza aldım 300 liralara falan almadım alamazdım zaten

kedipatisii

Sanabelle kullaniyorum öneririm hemde fiyatı normal

Bilgos

sanabelle nedir