Kontil

umut93

Kedi ic paraziti icin 3 ayda bir damla yerine kontil kullanabilirmiyiz birde kullanirsam aydabir mi vermeliyim veya baska artarnatif varmi

2 CEVAP

eylemcaliskan

Merhaba. Ben de sokaktaki yavrular için kullanıyorum. Birazcık enjektöre alıp 3 gün üst üste veriyorum.15 gün sonra da bir kez verip bitiriyorum. Kedi yavru ise 0.5 cc, yetişkin ise 1 cc verebilirsiniz. Daha ayrıntılı ve doğru bilgilere ulaşmak açısından veterinere danışmanız sizin yararınıza olur. Ben sadece kullanım şeklimi paylaştım

umut93

???